KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14997229
nr 1499 7229
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Förälskade". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 43x35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 19:22:02
300 kr
350 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano